DAĞITIM

Enerjili içecekler, halıhazırda içecek sanayisi piyasasının her gün nicelik açıdan gelişen sektörüdür. Bu arada enerjili içecekler, yirmibeş yaş altı kuşak için susuzluğu giderecek en imtiyazlısı olup ve konum simgesi olarak modern bir yaşam tarzı makamı ve değeri olarak gözden ırak tutulmayan bir içecektir.


2007 ila 2010 yılına kadar dünya çapındaki enerjili içecek satışı yüzde 67 artış gösteriyor.Bu artış sadece 2010 yılında %90 bulmuştur. 2011 yılınada benzer bir artış tahmin ediliyor. Bu arada gençlerden %65 Gönüllü olarak düzenli bir şekilde enerjili içeceklerini bildirmişler.

 

Üretilmiş bir enerjili içecek olarak konum ve makama dayalı bir potansiyel ve ekollu bir mevki ve değeri olan bu içecek dünya çapında sayısı artan genç müslüman kitle için üretiliyor.


Özel yapı tarzı ve tarzlı modern ürün tasarımı Alman olup ve özelliklede 25 yaşı altındaki kuşağın ihtiyaçları için üretiliyor.


Muslim Power helal ve izinli ilave maddelerle Avusturyada imal ediliyor.

 


BİZİMLE BU ŞEKİLDE TEMASA GEÇİN:

Şimdi, fırsattan yararlanarak kendi bölgenizde, ülkenizin tek distribütörü olarak Muslim Power, i ticari bir vesile olarak kullanmaya başlayın.

Diğer detaylı bilgiler için aşağıdaki temas formunu doldurun.

Şirket/Kurum
Posta adresiİlişki
Aşağıdaki soruları yanıtlamakla şirketinizin hobi,çıkar ve faaliyet gücünüzü daha doğru değerlendirmemize yardımcı olacaksınız. Lütfen yanıtlarınızı kısa ve dakik olarak veriniz.

Dağıtım

Şirketiniz/kurumunuz içecek veya gıda maddeleri ticareti sektöründe bir distribütör şirketi olarak faaliyet yapmışmıdır ve hangi alamet ve işaretleri kendi programınızda dikkate almışsınızdır?


Müstenidat

Lojestik gücünüzü özet olarak açıklayın. Örnek olarak :sayı/müşteriler/alıcılar, dağıtım şebekesi, kamyon sayısı, memur sayısı, ambar/boşaltma ve yükleme kapasitesi ve diğerleri


MUSLIM POWER

Muslim Power ile ilgili izahat ve sorularını:


Mühtemel başlangıç teslim